Pomozte na svět knížce „Patlas zvířat“

Od 19. 1. do 19. 2. 2021 probíhá na stránce http://bit.ly/KupPatlas crowdfunding knížky Patlas zvířat. Její autorkou je dvacetiletá studentka grafického designu Eliška Svobodová. Ráda tvoří, maluje, čte a hraje na klavír. Baví ji vytvářet originální knížky s barevnými ilustracemi jako je Patlas.

Knížka je založená především na vtipných ilustracích zvířat. Doprovází je texty obsahující fakta o zvířatech a slovní hříčky vycházející z jejich názvu. Potěší především rodiče s dětmi, ale i všechny, kteří se rádi smějí a nebrání se hře se slovy.

Zájemci si můžou knížku předobjednat nebo podpořit její vydání. Všechny nasbírané peníze půjdou na výrobu knížky. Když se během 30 dní od spuštění předprodeje nasbírá dostatek financí, knížka bude vytištěna, poslána všem zájemcům a dostane se na pulty knihkupectví. Pro štědřejší podporovatele jsou navíc připraveny odměny v podobě pexesa, ručně šitého skicáku, ilustrací navíc, nebo malovaného obrázku z knížky na přání dle vlastního výběru. Pokud by se nepovedlo vybrat potřebnou, peníze se samozřejmě všem vrátí.

Eliška vzkazuje: „Budu moc vděčná, když mou knížku podpoříte a pomůžete jí na svět. Stejně tak pro mě bude ohromnou pomocí, pokud informaci o předprodeji knížky rozšíříte dál mezi své známé. Zajímalo by mě, kolik lidí dokážu pomocí Patlasu rozesmát. Budeš mezi ně patřit i Ty?“

Sledujte také stránky knížky:

https://www.patlas.cz/
https://www.facebook.com/Patlaszvirat
https://www.instagram.com/patlaszvirat/?hl=cs #patlaszvirat

 

Anotace:

Mnoho zvířat má ve svých názvech skryté významy, které s nimi takřka nesouvisí. Ve svých ilustracích a textech význam těchto slov zveličuji, rozvíjím a často doháním až k absurditě. Tak se stane, že známí tvorové náhle získávají úplně odlišnou podobu.

Patlas zvířat je knížkou zábavnou i naučnou, oddychovou i motivující ke vzdělávání. Najdete v něm informace pravdivé i smyšlené, vážné i humorné. Zaručeně rozesměje všechny, kdo se nebrání hře s asociacemi, mnohoznačnými slovy a prolínání skutečnosti s fantazií.

Jak

Okoun

Osmák

 

Přidejte svůj komentář