Návštěvní kniha

Napište nám do knihy návštěv

 
 
 
 
 
Pole označená * jsou povinná.
Váš E-mail nebude viditelný.
Každý záznam v knize musí být nejprve schválen administrátorem webu (ochrana proti spamu). Vyhrazujeme si právo na smazání nebo nepublikování vašeho záznamu.
24 entries.
Petr Janský wrote on 7. března 2016
Dobrý den, velice pěkné stránky. Díky za ně!
Dusek jiri wrote on 30. listopadu 2013
Prosim o telefon na Andreje Dudkovskeho byl to muj soused.
Diana Calvert wrote on 28. srpna 2013
Where abouts in the village is the house where Matthew Ondrej Kondel lived in the l730s. I think it was called Kondeluv House or Parketarna. I would like to visit it at the end of September. I wonder who lives there now. Apologies I do not speak Czech.
Jeden z chataru wrote on 2. srpna 2013
Zdravim. Stranky super, ale do rubriky "Hruzy" bych zaradil jeste pojednani na tema Detsky tabor z Berouna.
JirkaNB wrote on 12. dubna 2012
Chválím nový vzhled stránek!
Jindřich Čech wrote on 22. října 2011
Vážení přátelé, dovolte abych ocenil kvalitu vašich stránek. Moje babička rozená Julie Kreibichová (její matka byla rozená Volfová či Wolfová, nevím jistě) pocházela z vaší obce. Já sám jsem v ní strávil léto, někdy v letech 1953 nebo 54. Už dříve jsem vaše stránky navštívil a na seznamu obyvatel z konce 19. stol. jsem rodinu Volfů dohledal. Bohužel jsem nikde nenarazil na jméno Kreibich (žil patrně do 1. světové války). Byl bych vám velmi vděčen kdyby, aniž bych vás chtěl zatěžovat, někdo z vás na toto jméno v historii Nebřezil narazil mne upozornil. Děkuji a přeji pěkný den Jindřich Čech
Nebřeziňák wrote on 2. června 2009
Nejen Střelu a nejen automobily, bohužel těch pár čuníků dělá reklamu nám všem a doplácíme na to také všichni...
Chatař wrote on 10. dubna 2009
Tyto stránky jsou opravdu hezké a zajímavé. Co se týče řeky Střely, je však škoda, že někteří obyvatelé Vaší krásné a malebné vesničky si toho neváží a stále ji znečišťují svými automobily. Tato řeka je přecí chráněnou rezervací kde žijí chránění živočichové. Je to škoda.
Vladimír Hyke wrote on 14. února 2009
Od vánoc mám počítač a internet(dárek).pomalu to začínám zvládat.Jako nebřezinský rodák jsem konečně vepsal do vyhledávače Nebřeziny s představou,že se objeví heslo : obec poblíž Plas,počet obyvatel,hospoda "U Rota"a konec.Následoval šok!Copak nádherné stránky(hluboce smekám),ale tou junáckou kronikou jste mě dostali! Na fotce členů oddílu v prostřední řadě pátý zleva se na mne dívá brácha Karel a druhý zprava můj druhý bratr Franta.Ten už bohužel nežije.Já byl zapsaný k "Vlčatům"až v roce48(jsem ročník 41)ale na jaře 49 jsme se stěhovali ,a pak už stejně spadla klec.Hned jak vydejchám to leknutí,zavolám bráchu a ozveme se. 17.2.-půlnoc.
MS wrote on 7. února 2008
Nešlo by zvětšit společnou fotografii junáků, určitě my staří poznáme mnoho z nich a zavzpomínáme. Ani lupa nepomohla. Co s tím? P.Josef Nový byl obětavý člověk pro svou obec, vzpomínám jistě nejen já, ale i ten zbytek místních, kteří ho znali.
Celestyn wrote on 18. října 2007
Mooc pekny web, spousta uzitecnych a zajimavych informaci. Diky.
Konopová wrote on 31. ledna 2007
Doslechla jsem se, že by přes Nebreziny měl vést obchvat. Co je na tom pravdy? Ví někdo o tom něco?Díky J, Odpověď: Připravuje se obchvat Plas (navazující na obchvaty Třemošné, Kaznějova, Rybnice), který má vést přes kopec Špitál. S vrchem Panholec bude spojen novým mostem přes řeku Střelu. O obchvatu v budoucnu vydám článek. J.Svoboda
Venuše Götzová wrote on 27. ledna 2007
Doslechla jsem se, že by přes Nebreziny měl vést obchvat. Co je na tom pravdy? Ví někdo o tom něco? Díky J, Odpověď: Připravuje se obchvat Plas (navazující na obchvaty Třemošné, Kaznějova, Rybnice), který má vést přes kopec Špitál. S vrchem Panholec bude spojen novým mostem přes řeku Střelu. O obchvatu v budoucnu vydám článek. J.Svoboda
Duke wrote on 3. října 2006
Fakt skvělé stránky takové hned tak někdo nemá, ale neškodila by častější úprava
Duch wrote on 19. dubna 2006
Takovýhle web obce, který je dělaný se zájmem, je něco úžasného - jen dál a houšť! Ať se daří!
Monika wrote on 16. dubna 2006
Zavzpomínala jsem si na starý dobrý časy - na dětský tábory a to na dvoudenní puťák u Nebřezin, bylo mi tentrát sladkých 11 až 13 let, byla jsem v RS Máj Plasy a každý rok se chodilo na púuťáky.Šoda, že tu nemáte víc fotek z přírody.
Josefdracek wrote on 17. března 2006
Parádní web 🙂 je znát šikovnej webmaster. přeju hodně spokojených návštěv.
Konopová wrote on 12. března 2006
Ahoj Nebreziny,Ráda bych se dozvěděla více o panu Třískovi, který se narodil v bývalé kovárně. Můj otec se tam též narodil a to již v roce 1926. Nebreziny jsou krásné jezdívám tam z Plzně na kole a vždy se tam moc těším. J.
Pepík Domabyl wrote on 17. listopadu 2005
Chvála za odvedenou práci je na místě. Je zde mnoho inspirace pro www stránky města. Díky za nápady. Pepík D.
Jirka Novák wrote on 27. září 2005
Ahoj Jirko,zdravím Tě od všech ze Žďáru nad Sázavou a za všechny Novákovi Ti držím palce ,ať pokračuješ ve tvorbě a psaní těchto úplně super stránek.Možná si na mě vzpomeneš,jezdili jsme od ke Šmídlům,kde jsme spolu blbnuli,ale je to už dávno a od té doby jsme se snad neviděli. Když koukám na Nebřežiny,tak se mi vrací doba mládí a zrovna na každou návštěvu u tety a strejdy jsme se moc těšili. Moc Tě pozdravuji a všechny ostatní taky,mějte se moc fajn a jestli někdy pojedete přes Vysočinu,tak se ozvi.Ahoj Jirka Novák
Petr Pecher wrote on 1. srpna 2005
Klobouk dolu... opravdu velmi dobre stranky ktere maji co nabidnout. Pokracujte
Jana wrote on 23. května 2005
Nazdárek Nebřeziny, překvapily mne vaše úžasný stránky. Už dlouho si myslím, že právě u vás bude to pravé místo kde bychom chtěli relaxovat. Můj manžel k vám jako dítě jezdil s rodiči a bydlel u Juhú v baráku pod Hřebcem. Neustále slyším zkazky o venkovských zábavách a o řece Střele a rybách s Milanem Svobodou, Žižkama a Černochama. Já jsi tedy vzpomínám jen na to jak jsem v té vaší řece uklouzla na kluzkém plochém zeleném kameni mezi lipanama a pak jen na toho kdo přišel řek já dopiju a jdu. Pozdravujte bábu Hřebcovou, Žižkovou a koukněte se po naký chaloupce. Zdraví Jana Tomanová za toho pamětníka Ivo Tomana.
Jaroslav Tříska wrote on 20. dubna 2005
Narodil jsem se v r.1937 v Nebřezinech v bývalé"kovárně" a tak mám o tuto vesničku zájem.Vím,že se zde narodil známý malíř Václav Levý,ale jeho rodný domek údajně vzala velká povodeň vr.1872..Zanechal pro nás sochařská díla na různých zámcích v Čechách(Zákupy,Ploskovice)přírodní sochy ve skalách u Liběchova.Také socha anděla na hřbitově v Žebráku je jeho dílo.Až pojedete do Nebřezin,vzpomeňte na něj,nebotˇměl v české kulturní historii své místo.Díky za hezké stránky na webu.
Petr Hubka wrote on 2. dubna 2005
Pane inženýre, dnes po delší době jsem zase zasurfoval po stránkách Plas a okolí. Musím zvolat přání, kéž by další obce našeho regionu měly něco takového. Do další práce Vám přeji hodně úspěchů a dobrých nápadů. P. Hubka